Sport / Rukomet

Liga za prvaka

Davor Javorovic/PIXSELL

Direktor hrvatske reprezentacije u dresu Zagreba ipak nije nastupio na utakmici

PPD Zagreb pobjedom u najvećem hrvatsokm rukometnom derbiju napravio je veliki korak ka novom naslovu prvaka. Zagrepčani su svladali našički Nexe rezultatom 26:19.

Prvih deset minuta proteklo je u ravnopravnoj igri, no onda je Zagreb prebacio u brzinu više i do poluvremena stigao do ogromne prednosti od osam pogodaka. Drugo poluvrijeme je Nexe bio bolja momčad, no ipak nisu Našičani mogli sustići ogromnu prednost Zagreba.

Najraspucaniji je u redovima PPD-a bio David Mandić koji je u mrežu Nexea utrpao osam pogodaka, dok je u redovima domaćina bio najbolji Saša Barišić-Jaman koji je zabio pet pogodaka.

PPD Zagreb uvjerljivo slavio na gostovanju protiv Nexea, izostao povratak Igora Vorija Fotogalerija

Dugoočekivani povratak Igora Vorija na teren nije se dogodio. Iako je bio prijavljen, direktor hrvatske reprezentacije u dresu Zagreba ipak nije nastupio na utakmici.