Pašalić srušio Napoli na San Paolu! Atalanta juri prema Ligi prvaka

AP Images

Mario Pašalić postigao je pobjednički pogodak u 80. minuti

Mario Pašalić donio je pobjedu svojoj Atalanti na San Paolu!

Hrvatski veznjak bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Atalantu koja je s 2:1 slavila kod Napolija u susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je u 80. minuti preciznim prizemnim udarcem s 10-ak metara iskosa s lijeve strane pogodio suprotni kut domaćih vrata, a sjajno mu je petom asistirao Zapata. Bio mu je to treći ovosezonski prvenstveni pogodak.

Inače, Napoli je poveo u 28. minuti sretnim pogotkom Mertensa, a za goste je poravnao Zapata u 69. minuti.

Ovom pobjedom Atalanta se bodovno poravnala na četvrtom mjestu s Milanom, oba sastava imaju po 56 bodova, jedan više od šeste Rome, dok je Napoli drugi sa 67 bodova, šest više od trećeg Intera.